Nový termín 15. 10. - Novinky a trendy Agilent Technologies 2020

Aktualizace:

Z důvodu šíření nemoci COVID-19 jsme náš seminář přesunuli na 15. 10. 2020. Vzhledem k tomu, že se tento nový termín kříží s konferencí DNA diagnostika, a bohužel nebylo již možno náš seminář přesunout na jiný den, bude letos seminář Novinky a trendy s největší pravděpodobností bez sekce Molekulární a buněčná biologie. Bližší informace k programu, organizace a nový přihlašovací formulář budeme zasílat v průběhu června. 

Děkujeme za pochopení. 

Tým HPST 

---------------------------------------------------------------------------

Vážení příznivci analytické chemie, molekulární a buněčné biologie,

srdečně Vás zveme na další ročník oblíbeného semináře Novinky a trendy Agilent Technologies 2020!

Naše portfolio se neustále rozšiřuje. Letos se tedy můžete těšit na program rozdělený do 4 paralelních sekcí. Sekce Chromatografie se po společném úvodu opět rozdělí na samostatné sekce věnující se plynové a kapalinové chromatografii. Chybět nebudou ani přednášky upozorňující na novinky ve spotřebním materiálu společnosti Agilent. Dále se můžete těšit i na představení novinek ICP-OES 5800/5900 v rámci sekce Spektroskopie. Třetí sekce, jako již tradičně, se bude věnovat novinkám v oblasti Molekulární biologie.

Čtvrtou dopolední sekcí bude Buněčná biologie v rámci sálu Quandrant. Odpoledne bude možné si v tomto sále za přítomnosti aplikačního specialisty vyzkoušet praktickou ukázku automatizovaného karyotypování.

Sekce CHROMATOGRAFIE (sál Zenit)

  • Společný úvod se bude věnovat nejnovějším novinkám (sál Zenit) a následně se sekce rozdělí na část Plynová chromatogragie (sál Zenit) a Kapalinová chromatogragie (sál Aquarius + Taurus), které se budou více zaměřovat na aplikace a uživatelské přednášky. 
  • V rámci společného úvodu Vám představíme novinky Agilent GC 8890, 990 Micro GC, nový Agilent InfinityLab LC/MSD iQ detektor, 6546 LC QTOF, Open Source LIMS (open source FreeLab umožňující automatický sběr dat atd.) a mnoho dalšího.
  • Dále budete mít možnost setkat se zástupci společnostWasson-ECE CZ s.r.o. 
  • Chybět nebudou informace o novinkách ve spotřebním materiálu 

Sekce SPEKTROSKOPIE (sál Leo)

Sekce MOLEKULÁRNÍ BIOLOGIE (sál Virgo)

  • rozsáhlá oblast genomiky a diagnostiky (sekvenování nové generace, PCR, kontrola kvality/kvantity DNA&RNA atp.) bioinformatika, příklady aplikací, ukázky instrumentace atd.

Dopoledne sekce BUNĚČNÁ BIOLOGIE - Seahorse, Nanolive (sál Quadrant), Nikon

  • novinky v oblasti měření metabolismu, analýza a normalizace dat ze Seahorse (možnost přinést vlastní data)
  • automatizace v Nanolive imaging – mikroskopii živých buněk

Odpoledne praktická ukázka automatizovaného karyotypování - Applied Spectral Imaging  (sál Quadrant)

 

 Seminář Novinky a trendy Agilent Technologies 2020 

Kdy: středa 25. března 2020 - zrušeno, nově 15. 10. 2020

KdeClarion Congress Hotel PragueFreyova 33, 190 00 Praha 

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Nákupního centra Fénix a metra "B" - stanice Vysočanská (cca 15 min z Hlavního nádraží). 
Parkování je možné v podzemních garážích pod hotelem - 3 hod zdarma, následně čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč.

Ubytování: Účastníci si ubytování zajišťují individuálně. V případě zájmu jsou zajištěny výhodnější ceny přímo v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Formulář je ke stažení ZDE.

Clarion Congres Hotel mapa

Pro zvětšení klikněte přímo na mapu.
(Pro pohyb v mapách přejděte zde: http://mapy.cz/s/1jNnb)

Příchod: od 8:15 (vstup hlavním vchodem a po eskalátorech nahoru)

Program: program naleznete níže v částo Soubory ke stažení 

Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili prostřednictvím výše uvedeného webového formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi!

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu lenka.vlckova [at] hpst.cz

Soubory ke stažení