Novinky a trendy Agilent Technologies - online

AKTUÁLNĚ: 

Z důvod opět zhoršené pandemické situace ohledně šíření nemoci COVID-19 jsme se rozhodli změnit formát našeho semináře. Letos bude ON-LINE. 

Rádi bychom Vám tímto dali vědět, že 15. 10. 2020 se seminář v prostorách Clarion Congress Hotel Prague RUŠÍ a bude nahrazen ON-LINE FORMOU v novém termínu, o kterém budeme všechny registrované včas informovat. 

Dosavadní registrace zůstávají v platnosti, na Vámi zadaný e-mail Vám zašleme podrobné informace. 

Registrační formulář je stále otevřený. 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání v on-line světě. 

Tým HPST 


 

Vážení příznivci analytické chemie, molekulární a buněčné biologie,

srdečně Vás zveme na další ročník oblíbeného semináře Novinky a trendy Agilent Technologies 2020, který se pro letošní rok přesunul na 15. 10. 2020 (aktualizace - v daném termínu se ruší a bude nahrazen on-line formou. O novém on-line termínu budeme informovat) 

Vzhledem k pandemii a omezením, která nás bohužel všechny počátkem jara postihla, se nám sice podařilo konferenci přesunout, ale bohužel se letos bude konat bez sekce Molekulární a buněčné biologie, neboť ve stejném termínu se koná 24. celostátní konference DNA diagnostiky, které jsme dali přednost. 

Těšit se můžete na 2 hlavní sekce - Chromatografii a Spektroskopii. Sekce Chromatografie se po společném úvodu opět rozdělí na samostatné sekce věnující se plynové a kapalinové chromatografii. Chybět nebudou ani přednášky upozorňující na novinky ve spotřebním materiálu společnosti Agilent a dalších výrobců. Dále se můžete těšit i na představení novinek ICP-OES 5800/5900 v rámci sekce Spektroskopie. Přihlásit se můžete přes registrační formulář ZDE Přihlášené účastníky na původní březnový termín prosíme o novou registraci. Děkujeme. 

Sekce CHROMATOGRAFIE 

  • Společný úvod se bude věnovat nejnovějším novinkám (sál Zenit) a následně se sekce rozdělí na část Plynová chromatogragie (sál Zenit) a Kapalinová chromatogragie (sál Aquarius + Taurus), které se budou více zaměřovat na aplikace a uživatelské přednášky. 
  • V rámci společného úvodu Vám představíme novinky Agilent GC 8890, 990 Micro GC, nový Agilent InfinityLab LC/MSD iQ detektor, 6546 LC QTOF, Open Source LIMS (open source FreeLab umožňující automatický sběr dat atd.) a mnoho dalšího.
  • Dále budete mít možnost setkat se zástupci společnostWasson-ECE CZ s.r.o. 
  • Chybět nebudou informace o novinkách ve spotřebním materiálu 

Sekce SPEKTROSKOPIE 

 

Seminář Novinky a trendy Agilent Technologies 2020 

Kdy: zrušen v plánovaném termínu a nahrazen on-line formou. O detailech budeme informovat. 

Kde: on-line 

Program: bude upřesněn

Registrace: webový formulář  Účastníky přihlášené na původní březnový termín prosíme o novou registraci. 

Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů prosíme o registraci. Na Vámi zadaý e-mail Vám bude zaslán přístup do on-line prostředí, kde bude seminář probíhat. 

Těšíme se na setkání s Vámi!

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu lenka.vlckova [at] hpst.cz