Novinky a trendy Agilent Technologies 2019

NPI

Registrace na seminář byla ukončena, v případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na e-mail lenka.vlckova [at] hpst.cz 

 Program pro Chromatografii, Spektroskopii a Molekulární a buněčnou biologie naleznete na konci stránky v části Soubory ke stažení.

Novinky a trendy Agilent Technologies 2019

Vážení příznivci analytické chemie, molekulární a buněčné biologie,

srdečně Vás zveme na další ročník oblíbeného semináře Novinky a trendy Agilent Technologies 2019!

Naše portfolio se neustále rozšiřuje. Letos se tedy můžete těšit na program rozdělený do 3 paralelních sekcí. Součástí sekce Molekulární a buněčné biologie bude i možnost otestovat si vlastní přinesené vzorky na přístrojích TapeStation 4150 a 4200 nebo si vyzkoušet 3D Cell Explorer od společnosti Nanolive. Tyto přístroje budou umístěny v sálu Stella. V případě zájmu zašlete e-mail na dgg [at] hpst.cz nebo zaškrtněte tuto možnost v rámci registračního formuláře. 

 

Sekce CHROMATOGRAFIE (sál Tycho + Kepler)

 • Registrace ukončena - naplněna kapacita sálu
 • Rok 2019 přinese několik novinek v oblasti chromatografie. Je na co se těšit! Představíme Vám nové Agilent GC a LC/MS systémy, dále se přednášky jako již tradičně budou věnovat aplikacím, softwaru, HPST školením, ukázkám instrumentace a budou se více zaměřovat na užití v praxi. Těšit se můžete i na nové uspořádání sekce.  

 Sekce SPEKTROSKOPIE (sál Aquarius)

 • Zahrnuje kompletní atomovou a molekulovou spektroskopii, hmotnostní spektrometrii s indukčně vázaným plazmatem, aplikace, novinky, ukázky instrumentace atd.
 • Budete mít možnost seznámit se s naší podzimní novinkou novým Agilent UV-Vis CARY 3500! 

Sekce MOLEKULÁRNÍ a BUNĚČNÉ BIOLOGIE (sál Taurus)

 • Rozsáhlá oblast genomiky a diagnostiky (sekvenování nové generace, PCR, kontrola kvality/kvantity DNA&RNA atp.), buněčná analýza a mikroskopie, bioinformatika, příklady aplikací, ukázky instrumentace atp. 

Demonstrační místnost pro sekci Molekulární a buněčná biologie (sál Stella)

 • více informací o průběhu a přípravě vzorků nalezente ZDE 
 • Využijte příležitost a nechte si otestovat vlastní vzorky. Pokud si chcete přinést vlastní vzorek pro testování, registrujte se u Michaely Pluskalové na adrese dgg [at] hpst.cz (dgg [at] hpst.cz) nebo zaškrtněte tuto možnost v rámci registračního formuláře. 

Vystaveny budou tyto přístroje:

 • přístroje pro kvalitu kontroly: TapeStation 4150 a TapeStation 4200 od Agilent Technologies – bude možné si otestovat vlastní vzorek DNA nebo cfDNA
 • tomografický - holografický mikroskop 3D Cell Explorer od Nanolive – přineste si vlastní vzorek buněk

 

 Spolupráce

 • Letošní konferenci pořádáme opět ve spolupráci s firmou LABICOM s.r.o., která je autorizovaným distributorem spotřebního materiálu Agilent Technologies. Část přednášek bude tedy i letos věnována spotřebnímu materiálu, který si můžete rovněž osobně prohlédnout.
 • Dále budete mít možnost setkat se zástupci společnosti Wasson-ECE CZ s.r.o. 

 

Seminář Novinky a trendy Agilent Technologies 2019 

Kdy: středa 20. března 2019

KdeClarion Congress Hotel PragueFreyova 33, 190 00 Praha 

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Nákupního centra Fénix a metra "B" - stanice Vysočanská (cca 15 min z Hlavního nádraží). 
Parkování je možné v podzemních garážích pod hotelem - 3 hod zdarma, následně čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč.

Ubytování: Účastníci si ubytování zajišťují individuálně. V případě zájmu jsou zajištěny výhodnější ceny přímo v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Formulář je ke stažení ZDE.

Clarion Congres Hotel mapa

Pro zvětšení klikněte přímo na mapu.
(Pro pohyb v mapách přejděte zde: http://mapy.cz/s/1jNnb)

Příchod: od 8:15 (vstup hlavním vchodem a po eskalátorech nahoru)

Program: viz Soubory ke stažení

Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili prostřednictvím výše uvedeného webového formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi!

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu lenka.vlckova [at] hpst.cz

Soubory ke stažení