Novinky a trendy Agilent Technologies 2018

Vážení příznivci analytické chemie, molekulární a buněčné biologie,

srdečně Vás zveme na další ročník oblíbeného semináře Novinky a trendy Agilent Technologies 2018!

Naše portfolio se neustále rozšiřuje. Letos se tedy můžete těšit na program rozdělený do 3 paralelních sekcí a odpolední Dako sekci. 

Sekce CHROMATOGRAFIE - obsahuje novinky ze světa chromatografie a chromatografie ve spojení s hmotnostní spektrometrií, aplikace, software, HPST školení, ukázky instrumentace a mnohé další (sál ZENIT).

Sekce SPEKTROSKOPIE - zahrnuje kompletní atomovou a molekulovou spektroskopii, hmotnostní spektrometrii s indukčně vázaným plazmatem, aplikace, novinky, ukázky instrumentace atd. (sál LEO)

Sekce MOLEKULARNÍ a BUNĚČNÉ BIOLOGIE  - rozsáhlá oblast genomiky a diagnostiky (sekvenování nové generace, PCR, kontrola kvality/kvantity DNA&RNA atp.), buněčná analýza a mikroskopie, bioinformatika, příklady aplikací, ukázky instrumentace atp. (sál VIRGO)

Odpolední sekce DAKO -  novinky v diagnostice a přehled řešení pro patologické laboratoře (salónek QUADRANT) 

 

Spolupráce

Letošní konferenci pořádáme opět ve spolupráci s firmou LABICOM s.r.o., která je autorizovaným distributorem spotřebního materiálu Agilent Technologies. Část přednášek bude tedy i letos věnována spotřebnímu materiálu, který si můžete rovněž osobně prohlédnout.

 

Seminář Novinky a trendy Agilent Technologies 2018 se koná:

Kdy: středa 21. března 2018

KdeClarion Congress Hotel PragueFreyova 33, 190 00 Praha (sály: ZENIT, LEO, VIRGO, salónek QUADRANT). 
Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Nákupního centra Fénix a metra "B" - stanice Vysočanská (cca 15 min z Hlavního nádraží). 
Parkování je možné v podzemních garážích pod hotelem - 3 hod zdarma, následně čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč.

Ubytování: Účastníci si ubytování zajišťují individuálně. V případě zájmu jsou zajištěny výhodnější ceny přímo v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Formulář je ke stažení ZDE.

Novinky a trendy Agilent Technologies 2018 - mapa
Pro zvětšení klikněte přímo na mapu.
(Pro pohyb v mapách přejděte zde: http://mapy.cz/s/1jNnb)


Příchod
: od 8:15 (vstup hlavním vchodem a po eskalátorech nahoru)

Program: bude zveřejněn 26. 1. 2018

Registrace online: registrujte se ZDE do 16. 3. 2018 
Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili prostřednictvím výše uvedeného webového formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi!

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu lenka.vlckova [at] hpst.cz