Novinky a trendy Agilent Technologies 2017

Vážení přátelé,

děkujeme Vám všem za vysokou účast na letošním semináři Novinky a trendy Agilent Technologies 2017!

Pokud máte zájem o přednášky, které jste měli možnost si na semináři poslechnout,pokračujte prosím na stránku Jak získat přednášky ze semináře Novinky a trendy Agilent Technologies 2017.

 

 

Pro připomenutí uvádíme předešlé informace:

Vážení příznivci analytické chemie, molekulární a buněčné biologie,
srdečně Vás zveme na další ročník oblíbeného semináře Novinky a trendy Agilent Technologies 2017!

Portfolio společnosti HPST, s.r.o., zahrnuje celou škálu analytické instrumentace, služeb, školení, vývoje metod a aplikační podpory, proto bude seminář stejně jako v předešlých letech rozdělen do tří paralelních sekcí.

Sekce chromatografie - obsahuje novinky ze světa chromatografie a chromatografie ve spojení s hmotnostní spektrometrií, aplikace, software, HPST školení, ukázky instrumentace a mnohé další (sály TYCHO+KEPLER).

Sekce spektroskopie - zahrnuje kompletní atomovou a molekulovou spektroskopii, hmotnostní spektrometrii s indukčně vázaným plazmatem, aplikace, novinky, ukázky instrumentace atd. (sál AQUARIUS)

Sekce molekulární a buněčné biologie  - rozsáhlá oblast genomiky a diagnostiky (sekvenování nové generace, PCR, kontrola kvality/kvantity DNA&RNA atp.), buněčná analýza a mikroskopie, bioinformatika, příklady aplikací, ukázky instrumentace atp. (sál TAURUS)

 

Spolupráce

Letošní seminář pořádáme opět ve spolupráci s firmou LABICOM s.r.o., která je autorizovaným distributorem spotřebního materiálu Agilent Technologies. Část přednášek bude tedy i letos věnována spotřebnímu materiálu, který si můžete rovněž osobně prohlédnout.

Novinkou bude představení spolupráce se společností GERSTEL GmbH & Co. KG, která se zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce flexibilních řešení pro automatické dávkování a přípravu vzorků pro plynovou a kapalinovou chromatografii s hmotnostní spektrometrií (GC/MS, LC/MS).

 

Seminář Novinky a trendy Agilent Technologies 2017 se koná:

Kdy: středa 22. března 2017

Kde: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha (sály: Aquarius+Taurus, Tycho, Kepler).
Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Nákupního centra Fénix a metra "B" - stanice Vysočanská (cca 15 min z Hlavního nádraží).
Parkování je možné v podzemních garážích pod hotelem - 3 hod zdarma, následně čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč.

Ubytování: Účastníci si ubytování zajišťují individuálně. V případě zájmu jsou zajištěny výhodnější ceny přímo v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Formulář je ke stažení ZDE.

Novinky a trendy Agilent Technologies 2017 - mapa
Pro zvětšení klikněte přímo na mapu.
(Pro pohyb v mapách přejděte zde: http://mapy.cz/s/1jNnb)


Příchod
: od 8:15 (vstup hlavním vchodem a po eskalátorech nahoru)

Program: PROGRAM jednotlivých sekcí je dostupný níže - Soubory ke stažení. Každý program obsahuje podrobný přehled přednášek pro danou sekci (1. strana) a zároveň kompletní souhrn prezentací ve všech sálech (2. strana).

Registrace online: REGISTRACE BYLA do 15.3.2017!
Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili prostřednictvím výše uvedeného webového formuláře.

 

 

Těšíme se na setkání s Vámi!

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu marketing [at] hpst.cz.

Přihláška - Novinky a trendy Agilent Technologies 2017 

Soubory ke stažení