Novinky a trendy Agilent Technologies 15. 10. 2020

Vážení příznivci analytické chemie, molekulární a buněčné biologie,

srdečně Vás zveme na další ročník oblíbeného semináře Novinky a trendy Agilent Technologies 2020, který se pro letošní rok přesunul na 15. 10. 2020. 

Vzhledem k pandemii a omezením, která nás bohužel všechny počátkem jara postihla, se nám sice podařilo konferenci přesunout, ale bohužel se letos bude konat bez sekce Molekulární a buněčné biologie, neboť ve stejném termínu se koná Celostátní konference DNA diagnostiky, které jsme dali přednost. 

Těšit se můžete na 2 hlavní sekce - Chromatografii a Spektroskopii. Sekce Chromatografie se po společném úvodu opět rozdělí na samostatné sekce věnující se plynové a kapalinové chromatografii. Chybět nebudou ani přednášky upozorňující na novinky ve spotřebním materiálu společnosti Agilent a dalších výrobců. Dále se můžete těšit i na představení novinek ICP-OES 5800/5900 v rámci sekce Spektroskopie. Přihlásit se můžete přes registrační formulář ZDE Přihlášené účastníky na původní březnový termín prosíme o novou registraci. Děkujeme. 

Sekce CHROMATOGRAFIE (sál Zenit)

  • Společný úvod se bude věnovat nejnovějším novinkám (sál Zenit) a následně se sekce rozdělí na část Plynová chromatogragie (sál Zenit) a Kapalinová chromatogragie (sál Aquarius + Taurus), které se budou více zaměřovat na aplikace a uživatelské přednášky. 
  • V rámci společného úvodu Vám představíme novinky Agilent GC 8890, 990 Micro GC, nový Agilent InfinityLab LC/MSD iQ detektor, 6546 LC QTOF, Open Source LIMS (open source FreeLab umožňující automatický sběr dat atd.) a mnoho dalšího.
  • Dále budete mít možnost setkat se zástupci společnostWasson-ECE CZ s.r.o. 
  • Chybět nebudou informace o novinkách ve spotřebním materiálu 

Sekce SPEKTROSKOPIE (sál Leo)

 

 Seminář Novinky a trendy Agilent Technologies 2020 

Kdy: nově 15. 10. 2020

KdeClarion Congress Hotel PragueFreyova 33, 190 00 Praha 

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Nákupního centra Fénix a metra "B" - stanice Vysočanská (cca 15 min z Hlavního nádraží). 
Parkování je možné v podzemních garážích pod hotelem - 3 hod zdarma, následně čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč.

Ubytování: Účastníci si ubytování zajišťují individuálně. V případě zájmu jsou zajištěny výhodnější ceny přímo v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Formulář je ke stažení ZDE.

Clarion Congres Hotel mapa

Pro zvětšení klikněte přímo na mapu.
(Pro pohyb v mapách přejděte zde: http://mapy.cz/s/1jNnb)

Příchod: od 8:15 (vstup hlavním vchodem a po eskalátorech nahoru)

Program: bude upřesněn

Registrace: webový formulář  Účastníky přihlášené na původní březnový termín prosíme o novou registraci. 

Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili prostřednictvím výše uvedeného webového formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi!

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu lenka.vlckova [at] hpst.cz