Servisní technik pro oblast GC a GC/MS

Pro naši společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Servisní technik

se zaměřením na servisní a aplikační činnost v oblasti GC a GC/MS

Oblast působnosti: Česká republika

Náplň práce:

  • Provádění instalací nových přístrojů včetně zaškolení uživatelů v obsluze
  • Opravy, preventivní údržby a kvalifikace přístrojů
  • Aplikační podpora zákazníkům
  • Emailová a telefonická komunikace s mateřskou firmou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru chemie nebo elektrotechniky
  • Předchozí uživatelská zkušenost s danou instrumentací
  • Praxe v pozici servisní technik výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat, časová flexibilita
  • Příjemné vystupování, komunikativnost
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Příjemnou atmosféru v mladém, dynamickém a přátelském kolektivu
  • Pravidelná školení v mateřské firmě v zahraničí
  • Motivační platové podmínky
  • Služební telefon, notebook, automobil a další firemní bonusy
  • 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte:

Ing. Alexandr Skála
tel.: 724 803 434
e-mail: alexandr.skala [at] hpst.cz

PDF zde