Produktový specialista pro oblast plynové chromatografie

Pro naši obchodní společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Produktový specialista

se zaměřením na prodej instrumentace z oblasti plynové chromatografie (v budoucnu doplněné i o prodej hmotnostních detektorů – jednoduchých kvadrupólů).

Oblast působnosti: Česká republika

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického nebo přírodovědného směru
  • dobrou znalost angličtiny
  • dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
  • ovládání PC (MS Office, internet)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pozitivní myšlení a motivaci k úspěchu

Nabízíme:

  • kreativní práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • příjemnou atmosféru v mladém kolektivu
  • výborné platové podmínky (fixní základ + bonusový systém)
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook, mobilní telefon a služební automobil

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky
  • prodej stávajících a zavádění nových produktů z rostoucího portfolia firmy
  • aktivní vyhledávání a akvizice nových obchodních příležitostí

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte:

Ing. Naděžda Jeřábková
tel.: 724 252 914
e-mail: nadezda.jerabkova [at] hpst.cz (nadezda.jerabkova [at] hpst.cz )

HPST, s.r.o.
Písnická 372/20
142 00 Praha 4