Oblastní produktový specialista/specialistka

Pro naši obchodní společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici

se zaměřením na prodej spotřebního materiálu z oblasti chromatografie a spektroskopie, včetně menšího laboratorního vybavení.

Oblast působnosti: Pardubický, Královehradecký a Liberecký kraj, část středních Čech a Prahy

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického nebo přírodovědného směru
  • dobrou znalost angličtiny
  • dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
  • ovládání PC (MS Office, internet)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pozitivní myšlení a motivaci k úspěchu
  • praktická zkušenost s prací v laboratoři výhodou

Nabízíme:

  • kreativní práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • příjemnou atmosféru v mladém, dynamickém a přátelském kolektivu
  • výborné platové podmínky (fixní základ + bonusový systém)
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook, mobilní telefon, služební automobil a další zaměstnanecké benefity

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
  • prodej stávajících a zavádění nových produktů z rostoucího portfolia firmy
  • aktivní vyhledávání a akvizice nových obchodních příležitostí

 V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte:

Ing. Robert Kukula, MBA

tel.: 724 807 092

e-mail: robert.kukula [at] hpst.cz