Hledáme produktového specialistu pro oblast patologické diagnostiky

Pro naši obchodní společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Produktový specialista pro oblast patologické diagnostiky (produkty Dako/Agilent)

 Nabízíme:

  • výborné platové ohodnocení
  • notebook, telefon, služební vůz i k soukromým účelům
  • kreativní práci v mladém kolektivu
  • dovolenou 5 týdnů

 Požadujeme:

  • VŠ vzdělání farmaceutického, medicínského nebo biologického směru
  • znalost molekulárně patologických metod a imunohistochemie
  • praxi v obchodní společnosti se zaměřením na prodej diagnostiky nebo v patologické nebo FACS laboratoři min. 2 roky
  • dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
  • ovládání PC (MS Office, internet)
  • řidičský průkaz skupiny B

 Náplň práce:

  • prodejní pozice pro produkty v oblasti molekulární patologie, imunohistochemie a průtokové cytometrie Dako/Agilent v rámci celé ČR
  • prodej stávajících i uvádění nových produktů na trh
  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových příležitostí
  • kontakt s dodavateli

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte:

Zbyněk Halbhuber, Ph.D.
HPST, s.r.o.
Písnická 372/20
142 00 Praha 4
tel.: 607 081 918
e-mail: zhalbhuber [at] hpst.cz