Asistent obchodního oddělení pro oblast molekulární a buněčné biologie

Pro naši obchodní společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání biologického nebo podobného přírodovědného směru
  • zakladní znalost anglického jazyka (úroveň A2)
  • samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost, pečlivost a týmovou práci
  • ovládání PC (MS Office, internet)
  • pozitivní myšlení a motivaci k úspěchu
  • praxe v obdobné obchodní společnosti výhodou

 Nabízíme:

  • pestrou práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • příjemnou atmosféru v mladém kolektivu
  • nástupní plat 28 000 Kč s možností zvýšení po zkušební době na 31 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook, mobilní telefon a služební automobil, stravenky, penzijní připojištění

Náplň práce:

  • administrativní práce v kanceláři
  • skladové hospodářství (objednávky zboží, základy fakturace, příjem a výdej zboží, inventura...)
  • základní komunikace s dodavateli v anglickém jazyce
  • vyřizování telefonátů, základní asistence u častých telefonických dotazů od zákazníků
  • tvorba cenových nabídek
  • podpora produktových specialistů

Pracoviště v sídle firmy na Praze 9

V případě zájmu posílejte své životopisy a motivační dopis na adresu: mpluskalova [at] hpst.cz.