APLIKAČNÍ SPECIALISTA pro oblast GC a GCMS

Pro naši obchodní společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici

APLIKAČNÍ SPECIALISTA

pro oblast GC a GCMS se zaměřením na ovládací SW

Oblast působnosti: Česká republika

Požadujeme:

-     VŠ vzdělání chemického nebo přírodovědného směru

-     uživatelskou znalost práce s GC a GCMS instrumentací

-     dobrou znalost angličtiny slovem i písmem

-     dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek

-     ovládání PC

-     řidičský průkaz skupiny B

-     pozitivní myšlení a motivaci k úspěchu

Nabízíme:

-     kreativní práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

-     příjemnou atmosféru v mladém kolektivu

-     výborné platové podmínky (fixní základ + bonusový systém)

-     5 týdnů dovolené

-     notebook, mobilní telefon a služební automobil

-     další zaměstnanecké výhody

Náplň práce:

-     provádění SW zaškolení na místě u zákazníka nebo firemních školeních

-     vzdálená zákaznická podpora

-     příprava odborných materiálů pro školení

-     aktivní účast na konferencích a firemních seminářích

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte:

Naděžda Jeřábková

tel.: 724 252 914

e-mail: nadezda.jerabkova [at] hpst.cz