Administrátor / Správce IT

Pro naši společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici

ADMINISTRÁTOR / SPRÁVCE IT

se zaměřením na správu serverů a infrastruktury v sídle firmy HPST, s.r.o.

Oblast působnosti: Praha, Vysočanská

Náplň práce:

  • Správa virtuálních Microsoft a Linux serverů na hypervisoru VMWare

  • Správa uživatelů a firemních aplikací MS AD, Exchange do 80 uživatelů

  • Příprava firemních notebooků pro zaměstnance

  • Řešení běžných problémů s počítači a telefony zaměstnanců

  • Příprava zákazníckých PC pro chemické analyzátory

Požadujeme:

  • Pokročilá znalost Microsoft Windows prostředí

  • Základy síťové infrastruktury, orientace v oboru IT

  • Technický rozhled, schopnost řešit technické problémy, reinstalace PC/NTB

  • Znalost pfSense, VMWare a Linuxu výhodou

  • Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita

  • Komunikativnost

  • Dobrá znalost anglického jazyka

  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

  • Příjemnou atmosféru v mladém, dynamickém a přátelském kolektivu

  • Moderní, nově vybavené pracoviště a zázemí

  • Možnost seberealizace

  • Motivační platové podmínky

  • Služební automobil, notebook a telefon, stravenky 100 Kč/den a další firemní bonusy

  • 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte:

Michal Novotný
tel.: 724 309 037
e-mail: michal.novotny [at] hpst.cz