HPST podzimní semináře 2019

Vážení přátelé,

abychom Vám byli zase o kousek blíž, rozhodli jsme se pro Vás opět uspořádat HPST podzimní semináře, na které Vás tímto srdečně zveme!

Postupně se společně setkáme ve městech:

Na seminářích Vám představíme instrumentační a aplikační novinky z oblasti chromatografie, hmotnostní spektrometrie, atomové spektroskopie a molekulové spektroskopie. Zároveň oživíme přestávky mezi přednáškami tématickými workshopy či demonstrací softwaru a přístrojů z oblasti molekulové a atomové spektroskopie. Na místě budete mít možnost konzultace s našimi specialisty, případně se dozvědět informace o námi nabízených hardwarových i softwarových školeních. Jako již tradičně nebude chybět ani zástupce společnosti Labicom s.r.o. s novinkami z oblasti spotřebního materiálu. Těšit se můžete i na drobné občerstvení

Zahájení přednášek bude v 9:00 hodin a ukončení přibližně kolem 14:30 (v závislosti na individuálních konzultacích a zájmu návštěvníků).

Pro další informace a program sledujte tento web. 

Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili. Přihlašujte se prosím prostřednictvím webového formuláře a zkontrolujte si prosím svůj email, na který Vám automaticky přijde potvrzení přihlášky. Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese lenka.vlckova [at] hpst.cz nebo se informujte u našich specialistů.

Pokud se však nemůžete našeho semináře zúčastnit, ale přáli byste si návštěvu obchodního zástupce, prosím, vyplňte stejný formulář a ve spodní části zaškrtněte možnost "Nemohu se semináře zúčastnit, ale prosím o kontakt obchodního zástupce."

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi!

 

Pondělí 14. října 2019 v Ostravě

 Ve spolupráci s Vysokou školou báňskou - Technickou univerzitou Ostrava bychom Vás rádi pozvali na seminář s praktickým workshopem:
 
kdy: 14. října 2019 od 9:00 hod
 
registrace: od 8:30 hod
 
program: program bude zveřejněn ke konci září 2019
 
přihláška: prostřednictvím webového formuláře
 
kde: VŠB-TUO, 17. listopadu 15/2172, 708 33 Ostrava-Poruba; konferenční místnost NA2 v Nové Aule
Snadno se za námi dostanete prostřednictvím MHD - zastávka Hlavní třída.
 
VŠB-TUO nová aula - mapa
 
 
 
Středa 16. října 2019 v Brně
 
Rádi bychom Vás pozvali na seminář s praktickým workshopem:
 
kdy: 16. října 2019 od 9:00 hod
 
registrace: od 8:30 hod
 
program: program bude zveřejněn ke konci září 2019
 
přihláška: prostřednictvím webového formuláře
 
kde: Hotel Continental, Kounicova 6, 602 00 Brno,
Hotel se nachází kousek od Moravského náměstí - odkaz na mapu zde