HPST podzimní semináře 2018

Vážení přátelé,

abychom Vám byli zase o kousek blíž, rozhodli jsme se pro Vás opět uspořádat HPST podzimní semináře, na které Vás tímto srdečně zveme!

Postupně se společně setkáme ve městech:

  • v úterý 23. října 2018 v Ostravě
  • ve středu 24. října 2018 v Brně

Na seminářích Vám představíme instrumentační a aplikační novinky z oblasti chromatografie, hmotnostní spektrometrie, atomové spektroskopie a molekulární spektroskopie. Zároveň oživíme přestávky mezi přednáškami tématickými workshopy či demonstrací softwaru a přístrojů z oblasti molekulární a atomové spektroskopie. Na místě budete mít možnost konzultace s našimi specialisty, případně se dozvědět informace o námi nabízených hardwarových i softwarových školeních. Jako již tradičně nebude chybět ani zástupce společnosti Labicom s.r.o. s novinkami z oblasti spotřebního materiálu. Těšit se můžete i na drobné občerstvení

Zahájení přednášek bude v 9:00 hodin a ukončení přibližně kolem 14:30 (v závislosti na individuálních konzultacích a zájmu návštěvníků).

Co získáte?

  • Pro každého účastníka jsme si připravili 20% slevový voucher na naše školení nebo servisní služby.
  • Společnost Labicom s.r.o. si pro účastníky připravila prodloužení své akce 3 za cenu 2 (akce bude prodloužena do konce listopadu 2018). 

Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili. Přihlašujte se prosím prostřednictvím webového formuláře a zkontrolujte si prosím svůj email, na který Vám automaticky přijde potvrzení přihlášky. Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese lenka.vlckova [at] hpst.cz nebo se informujte u našich specialistů.

Pokud se však nemůžete našeho semináře zúčastnit, ale přáli byste si návštěvu obchodního zástupce, prosím, vyplňte stejný formulář a ve spodní části zaškrtněte možnost "Nemohu se semináře zúčastnit, ale prosím o kontakt obchodního zástupce."

Děkujeme.

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

23. října 2018 v Ostravě

 Ve spolupráci s Vysokou školou báňskou - Technickou univerzitou Ostrava bychom Vás rádi pozvali na seminář s praktickým workshopem:
 
kdy: 23. října 2018 od 9:00 hod
 
registrace: od 8:30 hod
 
 
přihláška: prostřednictvím webového formuláře
 
kde: VŠB-TUO, 17. listopadu 15/2172, 708 33 Ostrava-Poruba; konferenční místnost NA2 v Nové Aule
Snadno se za námi dostanete prostřednictvím MHD - zastávka Hlavní třída.
 
VŠB-TUO nová aula - mapa
 
 
 
 
24. října 2018 v Brně
 
Rádi bychom Vás pozvali na seminář s praktickým workshopem:
 
kdy: 24. října 2018 od 9:00 hod
 
registrace: od 8:30 hod
 
 
přihláška: prostřednictvím webového formuláře
 
kde: Orea Hotel Voroněž ****, Křížkovského 47, 603 73 Brno
Hotel se nachází u Výstaviště Brno - odkaz na mapu zde 
Tramvajová zastávka Výstaviště - hlavní vstup je od hotelu vzdálena jen 150 m. 
 
 hotel Voroněž