HPST podzimní semináře 2017

Vážení přátelé,

abychom Vám byli zase o kousek blíž, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat HPST podzimní semináře, na které Vás tímto srdečně zveme!

Postupně se společně setkáme ve městech:

  • v úterý 31. října 2017 v Ostravě
  • ve středu 1. listopadu 2017 v Brně

Na seminářích Vám představíme instrumentální a aplikační novinky z oblasti chromatografie, hmotnostní spektrometrie, atomové spektroskopie a molekulární spektroskopie. Zároveň oživíme přestávky mezi přednáškami praktickými workshopybudete moci zhlédnout interaktivní HPLC panel, nové GC Intuvo 9000 a přístroje a software z oblasti molekulární a atomové spektroskopie. Na místě budete mít možnost konzultace s našimi specialisty, případně se dozvědět informace o námi nabízených hardwarových i softwarových školeních. Těšit se můžete i na drobné občerstvení a speciální soutěž o ceny "Slož si své Ultivo"!

Zahájení přednášek bude v 9:00 hodin a ukončení přibližně kolem 14:00 (v závislosti na individuálních konzultacích a zájmu návštěvníků).

Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili. Přihlašujte se prosím prostřednictvím webového formuláře a zkontrolujte si prosím svůj email, na který Vám automaticky přijde potvrzení přihlášky. Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese lenka.vlckova [at] hpst.cz nebo se informujte u našich specialistů.

Pokud se však nemůžete našeho semináře zúčastnit, ale přáli byste si návštěvu obchodního zástupce, prosím, vyplňte stejný formulář a ve spodní části zaškrtněte možnost "Nemohu se semináře zúčastnit, ale prosím o kontakt obchodního zástupce."

Děkujeme.

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

31. října 2017 v Ostravě

 Ve spolupráci s Vysokou školou báňskou - Technickou univerzitou Ostrava bychom Vás rádi pozvali na seminář s praktickým workshopem:
 
kdy: 31. října 2017 od 9:00 hod
 
registrace: od 8:30 hod
 
program: program ke stažení zde
 
přihláška: prostřednictvím webového formuláře
 
kde: VŠB-TUO, 17. listopadu 15/2172, 708 33 Ostrava-Poruba; konferenční místnost NA2 v Nové Aule
Snadno se za námi dostanete prostřednictvím MHD - zastávka Hlavní třída.
 
VŠB-TUO nová aula - mapa
 
 
 
 
1. listopadu 2017 v Brně
 
Rádi bychom Vás pozvali na seminář s praktickým workshopem:
 
kdy: 1. listopadu 2017 od 9:00 hod
 
registrace: od 8:30 hod
 
program: program ke stažení zde
 
přihláška: prostřednictvím webového formuláře
 
kde: přednášková místnost, Pavilon Anthropos, Pisárecká 273/5, 603 00 Brno-střed-Pisárky.
Snadno se za námi dostanete prostřednictvím MHD - zastávka Pisárky.
 
 mapa

 

Soubory ke stažení