Plynové chromatografy

Výkon roste, kvalita zůstává!

Potřebujete flexibilní a spolehlivý hardware a software pro komplexní výzkum? Nebo snad jednoduchý, robustní systém pro rutinní analýzy? Případně rychlý, odolný a přenosný chromatograf pro okamžité analýzy ať už v laboratoři či v terénu?

Pak jste tu správně. Jsme schopni nabídnout Vám takové řešení, které bude šito na míru Vašim analytickým potřebám i finančním možnostem.

Agilent Technologies, jakožto historický lídr a průkopník plynové chromatografie (dříve Hewlett Packard), dnes nabízí nejširší výběr systémových řešení pro plynovou chromatografii (GC) a plynovou chromatografii s hmotnostní detekcí (GC/MS) ruku v ruce s propracovanou uživatelskou a aplikační podporou a širokou nabídkou spotřebního materiálu.

Současné plynové chromatografy jsou zkonstruovány tak, že dnes svým výkonem převyšují Vaše požadavky, ale i v budoucnu budou s jistotou schopny splnit Váš požadavek na výkon a zajistit spolehlivost, přesnost a robustnost, pro kterou jsou chromatografy Agilent již po desetiletí mezi svými uživateli známé.

Plynové chromatografy Agilent jsou standardně ovládány pomocí softwarových platforem OpenLAB CDS Chemstation a OpenLAB CDS EZChrom. Platforma OpenLAB CDS poskytuje laboratořím jeden funkční softwarový balíček pro GC i LC chromatografii. Pro ty, kteří jsou zvyklí na prostředí softwaru DataApex Clarity, je zde i možnost ovládání chromatografů Agilent pomocí tohoto softwaru třetí strany.

Tak jako tomu bylo vždy, chromatografy Agilent Vám zaručí, že se na své výsledky budete moci vždy spolehnout. Vaše jistota bude potvrzením dobré investice. Dobrá investice přináší kvalitní výsledky, úsporu času a záruku kontinuity Vaší práce a zakázek.

Pro kompletní pokrytí potřeb Vaší laboratoře z hlediska analýz pomocí plynové chromatografie je v nabídce také celá řada příslušenství, jako headspace samplery, různé druhy autoinjektorů, přístroje pro automatickou přípravu vzorků, derivatizace, zakoncentrování vzorků, či předkonfigurované jednoúčelové GC analyzátory. S výběrem Vám velmi rádi pomůžeme.

Nenechte se ošálit levnými plynovými chromatografy, které se prezentují, jako dobrá alternativa k plynovým chromatografům značky Agilent Technologies. Věřte, že originál je jen jeden. Již více než 40 let (1973 Agilent představil celosvětově první procesorem řízený plynových chromatograf), Vám Agilent Technologies garantujte velmi vysokou kvalitu, spolehlivost a jedinečnou opakovatelnost. Buďte opakovatelně jedineční a vsaďte na jistotu.

Koupí plynového chromatografu Agilent od HPST nezískáte jen špičkový stroj. Firma HPST disponuje širokým servisním oddělením čítající 17 odborně zaměřených zaměstnanců. Tito lidé procházejí pravidelnými servisními a aplikačními tréningy a jsou připraveni pomoci Vám v jakékoliv situaci (telefonické či e-mailové konzultace zdarma, rychlý nástup v případě nutnosti opravy). Firma HPST také nabízí odbornou aplikační podporu prostřednictvím vlastních zkušených aplikačních specialistů, kteří jsou schopni vyvinout či optimalizovat metody dle Vašich potřeb. Koupí plynového chromatografu Agilent Technologies tak získáte také jistotu bezproblémových analýz a špičkových servisních služeb.

Díky Agilent jsme Vám schopni nabídnout nejširší a technicky nejpropracovanější portfolio přístrojů a příslušenství pro GC a GC/MS na současném trhu.

Správná volba pro rutinní analýzu Agilent 7820A představuje dvoukanálový plynový chromatograf, který nabízí osvědčenou kvalitu a dnes již legendární technologie značky Agilent. Tento systém byl...
Agilent 7890B  Vaše sázka na jistotu Plynový chromatograf Agilent 7890B je výsledkem více než 40 let výzkumu, vývoje a zkušeností americké společnosti Agilent Technologies na poli plynové...
Sníte o plynovém chromatografu, který by bylo snadné obsluhovat? Kde výměna kolony a denní údržba by byla hračkou? U kterého byste se nemuseli bát netěsností? Nový Agilent Intuvo 9000 GC změní váš...