ICP-MS 7700s series

Vysoký výkon pro ultrastopovou analýzu polovodičů

Model 7700s je navržen pro ultrastopovou prvkovou analýzu vysoce čistých materiálů v oblasti polovodičů. S vysoce účinným systémem zavedení vzorků, platinovými kóny, pátým vstupem plynu do plazmy (pro přidávání volitelných nosných plynů) a standardně druhým (reakčním) vstupem plynu - 7700s nabízí nejvyšší výkon pro odstranění intenzivních interferencí ve známých a stálých matricích.

Nesrovnatelná kapacita chlazeného plazmatu, stejně jako nepřekonatelný výkon kolizní/reakční cely, dělá z 7700s špičkový přístroj pro měření snadno ionizovatelných prvků (Li, Na, K, Fe a Ca) ve vysoce čistých materiálech, což umožňuje provádění všech běžných polovodičových analytických metod na stejném přístroji.

 

  • Vyšší výkon v He režimu s ORS3 celou, poskytující až 10x nižší LOD ve srovnání s 7500cs.
  • Reakční mód používající vodík jako standard a volitelný třetí reakční vstup plynu pro jiné reakční plyny, jako např. NH3 nebo O2
  • Vestavěné přednastavené šablony metod pro všechny běžné polovodičové aplikace, zahrnující kolizní/reakční režim a chlazené plazma, zajišťují nejvyšší kvalitu dat a nejnižší BEC.
  • Nižší únik tepla a redukovaný průtok výfukovým ventilem s přebudovaným systémem toku chladicího vzduchu – zvlášť důležité pro instalaci v čistých prostorách.

 

Integrovaný Autosampler (I-AS)

 

Integrovaný Autosampler (I-AS)

  • Integrovaný autosampler s krytem a stanicí pro oplach
  • Ideální pro ultra-stopovou analýzu a malé objemy vzorků (minimum až 0,5 ml).
  • Flexibilní konfigurace zásobníků vzorků nabízí maximální kapacitu 89 lahviček plus 3 lahvičky pro oplach.

 

 

Autor: Ivo Novotný - Produktový specialista (GC, GC/MS, ICP-MS)
Tel: 724 309 027
Poslední aktualizace: 16/04/2015 - 14:19