Analýza stopových plynů

Picarro

 

 

Picarro je předním poskytovatelem řešení pro měření emisí skleníkových plynů (GHG), stopových plynů a stabilních izotopů v mnoha vědeckých aplikacích.

Cavity Ring-Down spektroskopie

Jedná se o patentovanou technologii takzvanou Cavity Ring-Down spektroskopii (CRDS), která je srdcem všech instrumentů Picarro a umožňuje detekci cílových molekul na úrovni ppb nebo lepší.

Vědecké přístroje

Portfolio Picarro plynových analyzátorů a systémů umožňuje vědcům po celém světě měřit GHG, stopové plyny a stabilní izotopy, které se nacházejí ve vzduchu, vodě a půdě. Vysoce přesné a uživatelsky snadné  přístroje lze nalézt po celém světě a nabízejí bezkonkurenční výkon v různých polních podmínkách.

Řešení detekce úniku plynů

Picarro Surveyor je jediným řešením v oboru pro detekci netěsností plynových rozvodů a s tím spojeného úniku plynu. Speciálně vybavený automobil umožňuje prozkoumat přípojky a sledované oblasti během jízdy a identifikovat pravděpodobná místa netěsnosti potrubí, stejně jako i prostory bez úniku. Jeho bezpečné uživatelské rozhraní poskytuje v reálném čase přehled o prozkoumaném území a nalezených místech úniku, samozřejmostí je také možnost generovat kontrolní záznam. Nebezpečné úniky lze snadno identifikovat, zatímco falešné poplachy jsou prakticky eliminovány. Biogenní metan nebo zemní plyn jako zdroje úniku tak mohou být identifikovány během několika minut.

Průmyslová řešení

Průmyslová řešení Picarro sahají od mobilních technologií detekce úniků pro veřejné služby až po stopové analýzy plynů pro výrobu polovodičových součástí a farmaceutických izolátorů.